Każda z Pań nieraz zastanawiała się dlaczego aktorki i aktorzy w Hollywood mają tak młody wygląd skóry. Panie z wielkiego ekranu z roku na rok wyglądają jeszcze młodziej.

Czyżby posiadały sekret wiecznej młodości i ich skóra nie podlega procesowi starzenia?

Natomiast co robi Hollywood jeśli musi w bardzo krótkim czasie odmłodzić osobę, która nie dbała regularnie o swoją cerę. Czy za każdym razem będzie to retusz komputerowy zdjęć lub post produkcja całego materiału filmowego. Raczej nie. Koszta post produkcji w technologii Full HD są bardzo wysokie. Zastosuje inne rozwiązanie! Również nie zawsze jest możliwe wykorzystanie komputerowego retuszu. W sytuacji transmisji na żywo, nie ma na to czasu.

Dlatego stosuje się szybsze i o wiele tańsze rozwiązania, które dają natychmiastowy efekt.

Przykładem takiego rozwiązania jest serum ARGIRELINE, które daje natychmiastowe efekty. Instantyly Ageless to bardzo silnie skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe. Serum działa szybko, skutecznie i co najważniejsze bezinwazyjnie. Jego aplikacja jest bardzo prosta. Należy nanieść serum przy pomocy palca na skórę. Serum Ageless działa miejscowo, dając natychmiastowy efekt młodszej i napiętej skóry bez zmarszczek. W dwie minuty po aplikacji serum widoczna jest redukcja zmarszczek. Serum Ageless jest idealną i bezpieczną alternatywą dla zastrzyków botoksu.

Serum Ageless stanowi przełom w technologii anty-aging.

Serum Ageless jest odpowiedzią na potrzebę bezpiecznego i skutecznego liftingu skóry, która poprzez czynniki środowiskowe i genetyczne narażona jest na coraz szybszy proces starzenie się.
Najważniejszym składnikiem aktywnym zawartym w serum jest peptyd argirelinie, który ma działanie zbliżone do botoksu. Dodatkowo istotną rolę odgrywają następujące składniki: krzemian magnezu i sodu. To właśnie one wpływają na zmniejszenie widoczności porów i wygładzają skórę.

Czas działania serum jest ograniczony czasowo. Efekt utrzymuje się do 8 godzin po zastosowaniu preparatu.

Serum Ageless jest doskonałą alternatywą dla osób, które potrzebują uzyskać natychmiastowy efekt. Doskonale sprawdzi się przed ważną kolacją biznesową, nieplanowaną randką czy sesją zdjęciową. W każdym tym przypadku, po zastosowaniu serum, nasza skóra będzie młodsza o wiele lat.