Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystkie" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.
Zezwól na:
Niezbędne Wszystkie
Zezwalam
koszyk (0)
Szukaj wpisu na blogu

Każda roślina ma swoje wibracje energetyczne. Te żywe istoty wywierają na nas, a zwłaszcza na nasze zmysły, wciąż niedoceniany i magiczny wpływ. Jednym dają odprężenie i wprawiają w stan kontemplacji, w innych wzbudzają kreatywność swoim niewyczerpanym bogactwem barw i form, a niektóre rośliny oddziałują na nas zapachem, w kręgach ezoterycznych nazywanym siedzibą ich duszy. Jeszcze nie tak dawno oficjalnie mówiło się, że rośliny mają swoje dusze, a teraz po przeprowadzeniu wielu badań udowodniono, że rośliny komunikują się między sobą, a dla swojego właściciela potrafią być bardzo oddane.

ten tekst przeczytasz w 3 min

Z czym każdemu z nas kojarzą się Święta Bożego Narodzenia? Odpowiedź na to pytanie będzie zależała od wieku osoby pytanej. Jeśli zapytamy osoby młode, zwłaszcza dzieci, to oczywiście usłyszymy: „Święta kojarzą się z Świętym Mikołajem i prezentami”. Natomiast jeśli ponowimy pytanie i naszym respondentem będzie osoba dorosła to odpowiedź będzie już zupełnie inna. Z pewnością usłyszymy, że Święta Bożego Narodzenia to smaczne potrawy a przede wszystkim pachnąca choinka.

ten tekst przeczytasz w 3 min

Grudzień to magiczny czas dla każdego z nas. Już w pierwszych dniach miesiąca mamy oczekiwane przez wszystkie dzieci Mikołajki. Kolejną ważną datą w kalendarzu są Święta Bożego Narodzenia a zaraz po nich bal sylwestrowy.

ten tekst przeczytasz w 3 min

Pistacja kleista (Pistacia lenticus) jest to wiecznie zielone drzewo osiągające wysokość 4 metrów. Jest one uprawiane na greckiej wyspie Chios. To właśnie z niego pozyskuje się aromatyczną żywicę, która zwana jest pod nazwą mastyks. W Grecji nazywana jest „Łzami Chios”, gdyż wyciekając z drzewa żywica przybiera kształt kropel podobnych do łez.

ten tekst przeczytasz w 3 min

W trakcie odchudzanie należy zadbać o zdrowy wygląd naszej skóry. Wraz z utratą kolejnych kilogramów nasza skóra wymaga odpowiedniego wsparcia. Jeśli zadbamy o jej odpowiednie ujędrnienie, efekt kuracji odchudzającej będzie w 100% zadowalający. W ten sposób unikniemy efektu zwisającej skóry. Do tego celu doskonale nadaje się olejek Busajna, który nada sprężystości i zdrowego wyglądu Twojej skórze.

ten tekst przeczytasz w 3 min

Każda z Pań nieraz zastanawiała się dlaczego aktorki i aktorzy w Hollywood mają tak młody wygląd skóry. Panie z wielkiego ekranu z roku na rok wyglądają jeszcze młodziej.

ten tekst przeczytasz w 3 min

Naturalne morskie gąbki są stosowane do oczyszczania ludzkiej skóry od ponad 2000 lat. Gąbka morska, wbrew powszechnie panującej błędnej opinii, jest zwierzęciem, a nie rośliną. W łańcuchu ewolucyjnym gąbki morskie należą do pierwszych wielokomórkowych stworzeń, które powstały na Ziemi.

ten tekst przeczytasz w 3 min

Jeśli szukacie mydła, które jest bogate w naturalne składniki roślinne, opartego na tradycyjnej recepturze, a dodatkowo doskonałym antybiotykiem na choroby skórne to myło Aleppo będzie produktem spełniającym Wasze oczekiwania.

ten tekst przeczytasz w 3 min

Śluz ślimaka to jedno z większych odkryć kosmetycznych, które miało miejsce na przełomie ostatnich lat w Azji. Azjatki stosują śluz ze ślimaka po zabiegach medycyny estetycznej. Śluz ślimaka powoduje błyskawiczne działanie regenerujące i odbudowujące. Dzięki temu blizny na skórze bardzo szybko się goją.

ten tekst przeczytasz w 3 min

Rokitnik zwyczajny należy zaliczyć do roślin z rodziny oliwnikowatych. Często można spotkać go pod inną nazwą – rosyjski ananas. Pomarańczowe owoce rokitnika cechują się znakomitymi właściwości zdrowotnymi. Dodatkowo ta roślina może stanowić ozdobę naszych przydomowych ogrodów.

ten tekst przeczytasz w 3 min

Czakry są to centra energetyczne w naszym ciele. Wyróżniamy 7 czakr głównych. W tych miejscach również znajdują się sploty nerwowe, naczynia krwionośne i gruczoły dokrewne. To właśnie dzięki prawidłowemu działaniu układu nerwowego i hormonalnego możemy doświadczać pełni zdrowia. Dodatkowo hormony mocno łączą ciało ze światem duchowym i niematerialnym.

ten tekst przeczytasz w 3 min

Dym z tlących się ziół, przypraw, drewna i żywic czaruje nie tylko zapachem, wprowadza też w wyjątkowy nastrój. Już w starożytnym Egipcie kadzidła uważano za boską wonność, cenniejszą niż złoto. Receptura i jego skład były przez lata okryte tajemnicą.

ten tekst przeczytasz w 3 min
Pachnąca Kraina
Nasza misja propagowania zdrowego stylu życia, rozwijania duchowości oraz poprawiania nastroju
Kontakt z nami
telefon +48 515 174 921
adres e-mail pachnacakraina@wp.pl
Kontakt telefoniczny od pon.-pt. (8:00 – 14:00)
Znajdź nas
FaceBook Instagram YouTube Linkedin
Wykonananie: DevilArt