Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystkie" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.
Zezwól na:
Niezbędne Wszystkie
Zezwalam
koszyk (0)
Świąteczna świeca

Świąteczna świeca

tekst przeczytasz w 3 min dodano: 2024-05-13 liczba odwiedzin: 19
tekst przeczytasz w 3 min
dodano: 2024-05-13
liczba odwiedzin: 19

Z czym każdemu z nas kojarzą się Święta Bożego Narodzenia? Odpowiedź na to pytanie będzie zależała od wieku osoby pytanej. Jeśli zapytamy osoby młode, zwłaszcza dzieci, to oczywiście usłyszymy: „Święta kojarzą się z Świętym Mikołajem i prezentami”. Natomiast jeśli ponowimy pytanie i naszym respondentem będzie osoba dorosła to odpowiedź będzie już zupełnie inna. Z pewnością usłyszymy, że Święta Bożego Narodzenia to smaczne potrawy a przede wszystkim pachnąca choinka.

Z czym każdemu z nas kojarzą się Święta Bożego Narodzenia?

Odpowiedź na to pytanie będzie zależała od wieku osoby pytanej. Jeśli zapytamy osoby młode, zwłaszcza dzieci, to oczywiście usłyszymy: „Święta kojarzą się z Świętym Mikołajem i prezentami”. Natomiast jeśli ponowimy pytanie i naszym respondentem będzie osoba dorosła to odpowiedź będzie już zupełnie inna. Z pewnością usłyszymy, że Święta Bożego Narodzenia to smaczne potrawy a przede wszystkim pachnąca choinka.

To właśnie świąteczna choinka, stroik są dla większości z nas są utożsamiane ze Świętami Bożego Narodzenia. Nie wyobrażamy sobie świąt bez tych świątecznych akcentów. Dla większości z nas oprócz świątecznego stroika nieodzowna jest świeca, która zostanie umieszczona na świątecznym stole.

Coraz częściej możemy zaobserwować sytuację, w której w naszych domach zamiast choinek goszczą na stołach przepiękne stroiki świąteczne. Powodem tego stanu rzeczy są warunki mieszkaniowe – nie zawsze jest miejsce na dużą, tradycyjną choinkę. Czasami jest to brak czasu na ubranie tradycyjnej choinki. Powodów może być dużo, lecz warto posiadać stroik na wigilijnym stole.

Gotowy stroik świąteczny możemy nabyć w sklepie. Natomiast koszt zakupu ładnej kompozycji może być bardzo wysoki. Dlatego możemy go zrobić samemu. Wystarczy kilka świeżych gałązek, szyszek, ciekawa kokarda, choinkowe ozdoby oraz świeca. Te wszystkie rzeczy są dostępne praktycznie bezpłatnie. W domu posiadamy stare ozdoby choinkowe, gałązki choinki możemy odciąć od przydomowej choinki. Wyjątek stanowi ozdoba świeca.

Wybór świec zapachowych jest duży. Osoby w podeszłym wieku preferują świece zapachowe. Więc jeśli przy naszym stole będą zasiadali seniorzy to warto o niej pomyśleć. Dzieciom z pewnością do gustu przypadnie tego rodzaju rozwiązanie – świąteczny, wesoły bałwanek. Natomiast jeśli stół ma być elegancki i wytworny a zapach być tylko przyjemnym tłem wówczas najlepszym wyborem będzie świeca cynamonowa. Zapach cynamonu jest typowym zapachem na Święta Bożego Narodzenia.

kosmetyki
naturalne
sklep
Jak bardzo podobał Ci się ten wpis?
Zostaw 5 gwiazdek, jeśli artykuł był dla Ciebie ciekawy i pomocny.
Oceń produkt:
Średnia ocena 5 - liczba głosów: 1
Spodobał się Ci nasz artykuł?
Podziel się nim ze swoimi znajomymi i udostępnij na Facebooku.
wszystkie wpisy
Pachnąca Kraina
Nasza misja propagowania zdrowego stylu życia, rozwijania duchowości oraz poprawiania nastroju
Kontakt z nami
telefon +48 515 174 921
adres e-mail pachnacakraina@wp.pl
Kontakt telefoniczny od pon.-pt. (8:00 – 14:00)
Znajdź nas
FaceBook Instagram YouTube Linkedin
Wykonananie: DevilArt