Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystkie" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.
Zezwól na:
Niezbędne Wszystkie
Zezwalam
koszyk (0)

Reklamacje

O reklamacji należy powiadomić mailowo na adres : pachnacakraina@wp.pl w tytule wpisując słowo REKLAMACJA. Na podany mail zwrotny zostanie przesłany adres odesłania towaru. Sklep ustosunkuje się do żądania Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie do 7 dni. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Klienta adres lub w inny wskazany przez niego sposób.Jeżeli Towar ma wadę, Klient może:

  • Złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy sprzedaży, chyba że Sklep niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni Towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli Towar był już wymieniony lub naprawiany przez Sklep albo Sklep nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wad. Klient może zamiast zaproponowanego przez Sklep usunięcia wady żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany Towaru żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sklep albo zgłosić zwrot pieniędzy za wadliwy produkt. Produkt ten, Klient powinien wysłać na koszt własny pod wskazany w mailu adres. Po stwierdzeniu wady sklep zwróci pieniądze lub wymieni produkt na wolny od wad oraz zwróci pieniądze za przesłanie produktu. W tym celu koszt wysyłki należy zgłosić wcześniej mailowo do zatwierdzenia przez sklep. Sklep bowiem może sam wysłać kuriera po odbiór wadliwego produktu.
  • Jeśli Sklep nie odniesie się do reklamacji w terminie 14 dni od dnia jej otrzymania, poczytuje się, że reklamacja została uznana za zasadną.
  • Reklamacje należy składać na adres mailowy : pachnacakraina@wp.pl – podać swoje dane i numer zamówienia oraz którego produktu dotyczy reklamacja. Określić czy ma to być zwrot pieniędzy czy wymiana produktu.
Pachnąca Kraina
Nasza misja propagowania zdrowego stylu życia, rozwijania duchowości oraz poprawiania nastroju
Kontakt z nami
telefon +48 515 174 921
adres e-mail pachnacakraina@wp.pl
Kontakt telefoniczny od pon.-pt. (8:00 – 14:00)
Znajdź nas
FaceBook Instagram YouTube Linkedin
Wykonananie: DevilArt