Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie. Kliknięcie przycisku "Akceptuj wszystkie" oznacza zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookie.
Zezwól na:
Niezbędne Wszystkie
Zezwalam
koszyk (0)
Szybka dostawa - wysyłki paczek realizowane są do 2 dni roboczych!
Witaj na naszej stronie internetowej

Nasza strona jak sami się Państwo przekonacie to nie tylko sprzedaż produktów kosmetycznych i użytkowych ale i misja propagowania zdrowego stylu życia, rozwijania duchowości oraz poprawiania nastroju.

Dziękując Wam za każdy zakup do paczki zawsze dołożymy przyjemny upominek. Będą to różne gratisy w zależności od dokonanych zakupów. Przy większych zakupach tak jak poprzednio możecie liczyć na bardzo ciekawe produkty.

Dając Wam upominki będziemy kierować się zakupionymi produktami. Jeśli będą to kosmetyki dostaniecie przyjemny kosmetyk, jeśli kadzidełka możecie liczyć na wyjątkowy gratisik kadzidełkowy, a jeśli przeważać będą zioła i herbaty możecie spodziewać się wyjątkowej „roślinnej” niespodzianki. Zawsze też możecie napisać w uwagach zamówienia co chcielibyście dostać, co przetestować, wypróbować.

Zapraszamy was na wyjątkowe, orientalne zakupy.

zobacz wszystkie produkty
linia
Atrakcyjne ceny
CZYSTY KOLAGEN PROTAGE ZE SKÓR RYB MORSKICH - ZAGĘSZCZANIE SKÓRY MAŁO JĘDRNEJ, ZNISZCZONEJ ZE ZMARSZCZKAMI - JAKO DODATEK DO KREMÓW I BEZPOŚREDNIO NA SKÓRĘ 10ml
KONIEC PROMOCJI
16
dni
1
godzin
39
minut
5
sekund
15.00 zł
9.90 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 9.90 zł
CZARNY CZOSNEK antybiotyk z polskiej uprawy - polecany osobom które nie lubią czosnku i jego zapachu - tu brak zapachu i smak wędzonej śliwki 100 g
KONIEC PROMOCJI
16
dni
1
godzin
39
minut
5
sekund
28.00 zł
22.00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 22.00 zł
Ashwagandha depresja, nowotwory, zdrowa tarczyca, oczyszczenie stłuszczonej wątroby, układ nerwowy 250 g
KONIEC PROMOCJI
16
dni
1
godzin
39
minut
5
sekund
49.00 zł
39.00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 39.00 zł
Bestselery
Dowiedz się więcej

Każda roślina ma swoje wibracje energetyczne. Te żywe istoty wywierają na nas, a zwłaszcza na nasze zmysły, wciąż niedoceniany i magiczny wpływ. Jednym dają odprężenie i wprawiają w stan kontemplacji, w innych wzbudzają kreatywność swoim niewyczerpanym bogactwem barw i form, a niektóre rośliny oddziałują na nas zapachem, w kręgach ezoterycznych nazywanym siedzibą ich duszy. Jeszcze nie tak dawno oficjalnie mówiło się, że rośliny mają swoje dusze, a teraz po przeprowadzeniu wielu badań udowodniono, że rośliny komunikują się między sobą, a dla swojego właściciela potrafią być bardzo oddane.

ten tekst przeczytasz w 3 min

Z czym każdemu z nas kojarzą się Święta Bożego Narodzenia? Odpowiedź na to pytanie będzie zależała od wieku osoby pytanej. Jeśli zapytamy osoby młode, zwłaszcza dzieci, to oczywiście usłyszymy: „Święta kojarzą się z Świętym Mikołajem i prezentami”. Natomiast jeśli ponowimy pytanie i naszym respondentem będzie osoba dorosła to odpowiedź będzie już zupełnie inna. Z pewnością usłyszymy, że Święta Bożego Narodzenia to smaczne potrawy a przede wszystkim pachnąca choinka.

ten tekst przeczytasz w 3 min

Grudzień to magiczny czas dla każdego z nas. Już w pierwszych dniach miesiąca mamy oczekiwane przez wszystkie dzieci Mikołajki. Kolejną ważną datą w kalendarzu są Święta Bożego Narodzenia a zaraz po nich bal sylwestrowy.

ten tekst przeczytasz w 3 min
Pachnąca Kraina
Nasza misja propagowania zdrowego stylu życia, rozwijania duchowości oraz poprawiania nastroju
Kontakt z nami
telefon +48 515 174 921
adres e-mail pachnacakraina@wp.pl
Kontakt telefoniczny od pon.-pt. (8:00 – 14:00)
Znajdź nas
FaceBook Instagram YouTube Linkedin
Wykonananie: DevilArt