zaloguj się  | koszyk pusty
KREM POD OCZY Z OLEJEM ARGANOWYM i
KAWA Z KARDAMONEM - ORIENTALNY, CUD
OLEJ JOJOBA - DEMAKIJAŻ, PO OPALAN
BALSAM Z OLEJEM CHAULMOOGRA - LECZE
OLEJEK ABU DHABI - KWIATY EMIRATÓW
MYDŁO SZAFRANOWE - ANTYBAKTERYJNE,
OLEJ Z RÓŻY PIŻMOWEJ - DODATEK D
OLEJEK ABISYŃSKI SZYBKO POPRAWI ZN
OLEJ KOKOSOWY - ODCHUDZANIE, CUKRZY
MYDŁO Z OLEJEM ARGANOWYM - CODZIEN
KAJAL 100 % NATURALNY WEGAŃSKI DO
KWIAT RUMIANKU SUSZONY SKÓRA WRAŻ
MYDŁO DO PEELINGU Z KAWĄ I OTRĘB
PIEPRZ KAJEŃSKI (CAYENNE) - PRZYPR
MASECZKA Z ACEROLĄ - BOGACTWO WITA
AJUWERDYJSKA MASECZKA Z SANDAŁOWCA
MASŁO SHEA ORIENT ROSE - Z OLEJAMI
KREM Z SUROWICY JADU WĘŻA I HIMAL
MYDŁO Z OŚLIM MLEKIEM - ODMŁADZA
PRZECIW KOMAROM - BRANSOLETKA GUMKA
UROCZY BRELOCZEK Z CYRKONIAMI DELFI
ŚWIECA FLORENCJA
HYDROLAT Z PESTEK CYTRYNY - CERA T
PU-ERH ODCHUDZAJĄCA - Z DODATKIEM

Piękny zapach twojego ciała i ubrań

20-07-2018

Wiele osób zastanawia się skąd pochodzą ekskluzywne perfumy oraz zapachy, które są dostępne w drogich drogeriach. Dlaczego cena zakupu perfumy sięga kilkuset złotych. Czym są spowodowane tak wysokie ceny. Czy pozyskanie odpowiednich składników do produkcji perfum jest aż tak kosztowne?

Odpowiedź na powyższe pytania brzmi - NIE. Składniki perfum są łatwo dostępne w krajach orientu. Pochodzą one między innymi z Egiptu, Turcji czy Maroka. Właśnie z tych krajów czołowi producenci perfum je importują i wytwarzają perfumy pod swoją marką.

Koszt zakupu składników jest niewielki. Natomiast skąd bierze się tak wygórowana cena. Po pierwsze duże koncerny posiadają ogromne koszty stałe: zarząd, pracownicy w wielu krajach, dziesiątki lokali biurowych, itp. To wszystko kosztuje, więc cena pojedynczej perfumy musi to uwzględnić. Po drugie, koszt marketingu i promocji - to znaczący wydatek, który musi się zwrócić. Cena perfumy musi go również uwzględnić. Trzeci i najważniejszy aspekt to zysk akcjonariuszu! Wystarczy sprawdzić sprawozdania finansowe koncernów, aby przekonać się jak ogromne zyski wypracowują.

Ponadto cena perfumy musi uwzględniać koszty działania drogerii: koszt wynajmu lokalu, pracowników i zysk dla właściciela. Jeśli to wszystko podsumujemy i zobaczymy jak wiele przystanków i ile osób pośredniczyło w dostarczeniu perfumy do finalnego klienta, wszystko staje się jasne.

Natomiast my mamy dla Was doskonałą i tanią alternatywę - Perfumy w Puszcze. Są  to luksusowe, pobudzające zmysły orientalne zapachy dla Ciebie, Twojego domu i otoczenia.


Perfumy w puszce
można rozpuścić, dodać do olejku migdałowego i przygotować własny, wonny olejek do perfumowania. Jest to doskonała alternatywa dla drogich perfum. Natomiast zapach jest bardzo intensywny i oryginalny. Jest to naturalny afrodyzjak który można używać zamiast perfum.

Inne zastosowanie perfumy w puszcze to stworzenie naturalnego odświeżacza powietrza. Już mały kawałeczek pozostawiony w szufladzie czy w szafie skutecznie perfumuje ubrania. Dodatkowo uwalniający zapach skutecznie przeciwdziała na mole. Zapach będzie delikatnie się uwalniał przez długi czas (ok 2 lata) .

Perfumy w puszcze to doskonały pomysł na prezent zarówno dla kobiety jak i mężczyzny.

wszystkie wpisy
Facebook