zaloguj się  | koszyk pusty
KREM POD OCZY Z OLEJEM ARGANOWYM i
ODŻYWKA ZWIĘKSZAJACA OBJĘTOŚĆ
OLEJ JOJOBA - DEMAKIJAŻ, PO OPALAN
BALSAM Z OLEJEM CHAULMOOGRA - LECZE
OLEJEK ABU DHABI - KWIATY EMIRATÓW
MYDŁO SZAFRANOWE - ANTYBAKTERYJNE,
OLEJ Z RÓŻY PIŻMOWEJ - DODATEK D
OLEJEK ABISYŃSKI SZYBKO POPRAWI ZN
OLEJ KOKOSOWY - ODCHUDZANIE, CUKRZY
MYDŁO Z OLEJEM ARGANOWYM - CODZIEN
KAJAL 100 % NATURALNY WEGAŃSKI DO
KWIAT RUMIANKU SUSZONY SKÓRA WRAŻ
MYDŁO DO PEELINGU Z KAWĄ I OTRĘB
MYDŁO W PŁYNIE O PRZEPIĘKNYM ZAP
MASECZKA Z ACEROLĄ - BOGACTWO WITA
AJUWERDYJSKA MASECZKA Z SANDAŁOWCA
MASŁO SHEA ORIENT ROSE - Z OLEJAMI
KREM Z SUROWICY JADU WĘŻA I HIMAL
MYDŁO Z OŚLIM MLEKIEM - ODMŁADZA
PRZECIW KOMAROM - BRANSOLETKA GUMKA
UROCZY BRELOCZEK Z CYRKONIAMI DELFI
ŚWIECA FLORENCJA
HYDROLAT Z PESTEK CYTRYNY - CERA T
PU-ERH ODCHUDZAJĄCA - Z DODATKIEM

::KATEGORIE

Logowanie

e-mail
hasło
Wpisz swój e-mail, a powiadomimy Cię o promocjach, nowościach i przyznawanych rabatach

Dłuższe życie twojej pralki i zmywarki

17-06-2018

Dano już minęły czasy kiedy zmywarka była urządzeniem luksusowym, z którego mogło cieszyć się nieliczne grono. Wraz z zwiększoną popularnością tych urządzeń na polskim rynku, powstał szeroki segment preparatów czyszczących i poprawiających pracę tych urządzeń.


W reklamach telewizyjnych widzimy fachowców, którzy przekonują nas, iż musimy stosować odpowiednie tabletki zmiękczającą wodę. W przeciwnym wypadku znacznie skróci się żywotność zmywarki czy pralki. Jest to prawdą. Natomiast duże koncerny oferują nam rozwiązania kosztowne, które znacznie obciążają nasz domowy budżet. Przez co mało osób z nich korzysta.

Natomiast jest alternatywne rozwiązanie - magnezowa kula, które jest oparte na prawach fizyki. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest aspekt ekologiczny. Nie używamy dodatkowej chemii, która jest szkodliwa dla środowiska naturalnego. Ostatni argument, który przekona wszystkich to roczny koszt stosowania tego rozwiązania.


Na czym polega alternatywne rozwiązanie?

Badania  naukowe wykazały, że jeśli woda jest magnetyzowana, węglan wapnia w niej zawarty nie osadza się w postaci kamienia. Zamiast tego wypływa z urządzenia. Magnezowa kula posiada magnetyczną siłę, która krystalizuje cząsteczki osadu kamiennego w wodzie. Poprzez to uniemożliwia im osadzanie się na:

  • ubraniach,
  • elementach pralki lub zmywarki - zwłaszcza grzałce (osadzający się kamień jest to najczęstsza przyczyna awarii tego elementu).

Wykorzystują magnezową kulę nie musimy już używać innych preparatów anty-osadowych, które mają zmiękczyć wodę. Wykorzystując kulę magnezową możemy zredukować ilość środków czyszczących oraz obniżyć temperaturę prania lub zmywania naczyń. Jest to kolejna, znaczna oszczędność. Kula magnezowa działa przez okres 10 lat (przy jednorazowym codziennym zastosowaniu w urządzeniu). Koszt zakupu kuli magnezowej to 54 zł. Roczny koszt użytkowania kuli to 5 zł. W porównaniu z innymi środkami zmiękczającymi wodę, oszczędność sięga kilkuset złotych w skali roku.

wszystkie wpisy
Facebook